Приводи і автоматика для воріт.

SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH

SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH - один з провідних європейських виробників високоякісних приводів для гаражних, орних і відкатних воріт, ролет і маркіз, а також дистанційного радіоуправління для систем «Розумний будинок».

SOMMER приділяє велику увагу високій якості і бездоганному сервісу. Тому ми поширюємо готову продукцію тільки через дилерів. Уже в 1995 році компанія SOMMER була сертифікована по DIN EN ISO 9001. Філософія фірми SOMMER, орієнтована на клієнта, прописана в керівному принципі підприємства.

Тим, що в експорті бере участь близько 80% продукції, компанія SOMMER підкреслює свою конкурентну здатність на міжнародному рівні і продає високоякісні німецькі вироби на іноземних ринках, де не завжди прості умови.

Завдяки власному перевірочної-випробувального центру компанія SOMMER відноситься до підприємств, які інвестують серйозні кошти в сферу досліджень і розробок (ДіР). За це компанію SOMMER Суспільство підтримки німецької науки (Stifterverband für die deutsche Wissenschaft e.V.) в 2016 році нагородило знаком якості «Інновації на базі досліджень». Такий знак якості присуджується підприємствам, що продемонстрував особливі успіхи в сфері досліджень і розробок.

З повагою Sommer Україна