Приводи для гаражних воріт

Приводи для відкатних в'їзних воріт

Системи приводів для розгорнутих воріт

Системи шлагбаумів

Радіотехніка

Наші сервіси

Розробка

Компанія SOMMER має потужний центр Research & Development. Вся продукція спроектована, виготовлена і пройшла випробування на наших виробничих потужностях, що дає повний контроль якості від ідеї до реалізації.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Продукцію компанії SOMMER можна придбати як в центральному офісі компанії в Україні, так і через наших партнерів у всіх регіонах України. Не залежно від місця покупки, ви отримуєте повну гарантію на продукцію відповідно до політики компанії SOMMER.

Сервіс

Ми надаємо повний сервіс по гарантійному та після-гарантійному обслуговуванні; на нашому складі завжди є мінімальний рівень запасних частин для всієї лінійки нашої продукції; допомога в монтажі і налаштуванні автоматики для всіх типів воріт і шлагбаумів.

Чому ми ?

Наші вироби відповідають найвищим вимогам: високий технологічний рівень, кращі переваги виробів, кращу якість, кращі матеріали, екологічність, низьке споживання електроенергії, конкурентноздатність. "Made in Germany"

50 +

Співробітників

100 +

Партнерів

11950 +

Задоволених клієнтів

15 +

Років роботи в Україні

1

Дізнайтеся про нас

SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH - один з провідних європейських виробників високоякісних приводів для гаражних, орних і відкатних воріт, ролет і маркіз, а також дистанційного радіоуправління приводами.

більше +

З жовтня 2013 року DOCO International є гордим членом групи SOMMER. На додаток до DOCO International B.V., глобально активна група SOMMER включає SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH, Groke Türen und Tore GmbH і APERTO Torantriebe GmbH.
З нашої штаб-квартири в Ситтард і численних розподільних центрів і офісів продажів по всій Європі Doco розробляє і поширює комплексні рішення для професіоналів в області виробництва і ВСТАНОВЛЕННЯ гаражних воріт в промисловому і житловому секторах. 
Groke Türen GmbH в Карлсруе має більш ніж 120-річну успішну історію в області металоконструкцій. Компанія заробила собі репутацію, зокрема, завдяки новаторським рішенням в області алюмінієвих будівельних елементів. Основний напрямок компанії - виготовлення високоякісних алюмінієвих дверей для котеджів і житлових будинків.
Aperto пропонує великий вибір пристроїв відкривання воріт: обладнання відкривання гаражних воріт, а також обладнання відкривання орних воріт, пристрої відкриття воріт, ручні пульти управління та інші аксесуари від SOMMER. 
Провідне якість - «Зроблено в Німеччині»: Незважаючи на прогресуючу глобалізацію, це все ще відноситься до великої кількості наших продуктів; це гарантує вам надійне і стабільне якість. Чудовий вибір - від класичної конструкції з кованого заліза до скляних конструкцій і компонентів з нержавіючої сталі до комплексної системи компонентів закритих дверей.