Автоматика для воріт SOMMER.

Автоматика для воріт Sommer:

До групи Автоматики для воріт SOMMER для гаражних воріт входить велика кількість модифікацій, які можна встановлювати на ворота від 7 м кв. до 18 м кв.
Ви можете вибрати найбільш підходящу автоматику для воріт. У лінійці представлені приводи економ класу - SOMMER Aperto Baseline, що відрізняються простотою і надійністю, середній сегмент SOMMER Sprint Evolution і приводу групи Duo Vision, а також професійні приводи групи SOMMER Marathon.

Автоматика для воріт в'їзної групи:

До групи автоматики для воріт в'їзної групи входять автоматика для воріт і автоматика для воріт.
У лінійці приводів для розгорнутих воріт ми можемо запропонувати вам як тихі акуратні і безшумні приводи для любителів комфорту у себе на дачі, так і сильніші приводи для цінителів якості в поєднанні з потужністю і елегантністю.
Широка лінійка приводів для розгорнутих воріт дозволить вибрати якісний німецький привід ідеально підходить саме вам. У даній групі представлені приватні приводу - gator SG1, приватно-професійні приводу - SM40 і професійні приводу - DS600 і DS 1200.

Радіотехніка: Пульти

Різноманітність лінійки радіопередавачів, пультів і різної радіотехніки SOMMER поєднується з надійністю і довговічністю у використанні. Безпека передачі сигналу забезпечується унікальною системою Somloq Rollingcode.
У лінійку радіотехніки SOMMER входить 2-х і 4-х канальні пульти передавачі, т.зв. передавачі Telecody і Funkcody з можливістю радіоуправління до 30 різними пристроями в будинку.
Також в цю лінійку входять різні радіоприймачі, радіорозетки і радіовиключатель.

внутрішньовальних приводу для ролет Mosel SEL, жалюзі і маркіз:

Компанія Sommer пропонує також різні рішення для автоматизації ролет, жалюзі і маркіз внутрішньовальних приводами Mosel Sel. У лінійці внутрішньовальних приводів представлені мотори з різних розмірів і відповідних спеціально Вам зусиль крутять моментів. У комплектах до навальним приводам можна знайти також найбільш зручний для вас спосіб управління автоматикою.

Промислова автоматика для воріт:

У лінійці промислової автоматики для воріт Sommer також представлені сильні приводи для секційних промислових воріт. Промислові приводи SOMMER обладнані механічними кінцевиками і блоком управління з функцією автоматичного або ручного (т.зв. "Тотман") управління. У блоці управління також є радіоприймач, який дозволяє управляти воротами з пульта. Аварійне відкриття воріт проводиться через вбудований ланцюгової редуктор.